neděle 23. září 2018 20:32
Registrace    

Vyvrcholením najvýznamnejších medzinárodných odborných výstav na výstavisku agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO š.p. Nitra bude 21. ročník medzinárodného veľtrhu strojov, zariadení a materiálov pre drevospracujúci priemysel LIGNUMEXPO a 17. ročník lesníckej výstavy LES. Spoluorganizátormi sú Zväz spracovateľov dreva SR (člen EUMABOIS) so sídlom vo Zvolene a LESY SR š.p. Banská Bystrica.

Milánský Salone Internazionale del Mobile je v životě nábytkářů velkou událostí každého jara. Občas ale něčím tak trochu zaskočí. Loni to bylo policejní komando na základně předchozího pumového atentátu ve Stockholmu, jindy neuvěřitelné zácpy a kolony na všech komunikacích. Také letos bylo nutné čelit fenoménu, který nelze ovlivnit, a tím je počasí. Salon totiž proběhl za tropických veder. I když jsou pavilony klimatizovány, přechod z jedné haly do druhé složitým systémem eskalátorů probíhal téměř s nasazením vlastního života a není divu, že za chvíli nebylo prakticky možné najít na trávníku mezi halami volné místo.

Titulok nie je náhodný. Naozaj, po vzhliadnutí svetovej výstavy nábytku zameranej na kuchyne v Miláne, môžeme konštatovať, že naši výrobcovia sa držia v trendoch, ktoré udávajú svetoví hráči.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!