pátek 24. květen 2019 15:48
Registrace    

Na pražském výstavišti PVA EXPO v Letňanech proběhl ve dnech 21.–24. 3. 2019 soubor veletrhů se zaměřením na bydlení, vybavení kanceláří, design a zahrady FOR HABITAT, FOR INTERIOR – jaro, FOR GARDEN, SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE a BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY, které příchozím zájemcům nabídly komplexní informace pro zvelebení jejich obydlí, pracovních prostor či relaxačních zón. Spolu s 8. ročníkem výběrové přehlídky interiérového designu DESIGN SHAKER si je letos nenechalo ujít více jak 36 tisíc návštěvníků a prezentovalo se na nich téměř 600 vystavovatelů na ploše více než 17 tis. m2.

Veletrh nábytku a bytového vybavení imm cologne a souběžně s ním probíhající přehlídka kuchyní LivingKitchen slouží nejen pro získávání nových obchodních kontaktů, ale i pro seznámení se s aktuálními trendy a novinkami v bytové tvorbě. Vedle sledování obecných trendů z hlediska používaných materiálů či barev nebo vývoje v oblasti životního stylu umožňuje také trochu více nahlédnout pod pokličku přítomným výrobcům po stránce celkového designu, tj. nejen vzhledu, ale i konstrukce, funkčnosti, použitých komponentů atd. Několik konkrétních příkladů toho, co letos v Kolíně nad Rýnem bylo možné spatřit, přinášíme ve druhém pokračování našeho přehledu.

Na trendy z minulých rokov nadviazal veľtrh Nábytok a bývanie 2019 na Národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre aj v 29. ročníku (5. – 10. marca 2019). Predstavilo sa 418 vystavovateľov na ploche 24 tisíc m2. Obsadili 12 výstavných hál a pavilónov. Na voľnej ploche ešte umiestnili viac ako desiatku kontajnerových firemných expozícií, produkty záhradného nábytku a exteriérové solitéry. Najviac expozícií mali slovenské firmy – 330 (75 %). Zo zahraničia prevažoval nábytok vyrábaný v Českej republike (cca 20 %). V ponuke nechýbal poľský nábytok (cca 3 %). Objavili sa aj zostavy a doplnky nábytku vyrábané v Taliansku, Rakúsku a Nemecku.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!