pondělí 19. březen 2018 21:13
Registrace    

Kolínský nábytkový salon IMM předkládá vedle komerčním způsobem pojednaných firemních expozic také další vizionářské a konceptuální projekty. V oblasti bydlení je totiž nutné brát v úvahu možný vývoj už jenom vzhledem k tomu, že „vypiplání“ nábytkového produktu do finální podoby trvá několik let a zavádění do výroby s sebou nese významné finanční náklady. Proto jsou už několik let magnetem IMM dva zajímavé projekty: das Haus a Let´s be smart.

Veľtrh Nábytok a Bývanie 2018 v Nitre (13. – 18. 3. 2018) pokračuje v trendoch z minulých rokov a 28. ročník v areáli agrokomplex Národné výstavisko privíta 450 vystavovateľov na ploche 40 tisíc m2. Vystavovatelia obsadili všetky pavilóny a voľnú plochu.

Od 21. do 24. března 2018 bude Norimberk znovu místem setkávání pro dřevozpracující řemesla. HOLZ-HANDWERK, evropský veletrh strojních technologií, vybavení a dodavatelů pro dřevozpracující řemesla, ve spojení s veletrhem FENSTERBAU FRONTALE, opět po dvou letech přivítá více než 100 000 odborných návštěvníků. Na obou akcích se bude prezentovat více než 1300 vystavovatelů, z toho 500 na HOLZ-HANDWERK.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!