středa 23. říjen 2019 2:18
Registrace    

Průmyslová pneumatická míchadla na stlačený vzduch se stativem (držákem) – zdvihací stanicí

Inzerce

Výhodou pneumatických míchadel poháněných stlačeným vzduchem je, že mají certifikaci ATEX II kat. GDc T5, což znamená, že míchadlo je určeno do výrobních prostor s nebezpečím exploze. Pneumatické motory pracují také bez problémů v prostředí s vysokou vlhkostí.

Výhodou pneumatických motorů je také velmi rychlý nástup výkonnosti kroutícího momentu po spuštění a jejich vysoká účinnost v porovnání s elektrickými motory. Hřídel a míchací vrtule jsou vyrobeny z velmi kvalitní nerezové oceli, která zabezpečuje bezproblémový styk míchadla s vodou a tím způsobenou vlhkostí bez vzniku koroze. V době rostoucích cen energií naše pneumatické pístové radiální motory ECO-Line citelně snižují spotřebu energie ve výrobě. Motory ECO-Line mají stabilní otáčky, vysoký krouticí moment a navíc pracují velmi tiše.

Sestavy průmyslových pneumatických míchadel se stativem máme rozděleny na míchaní: nádob (konví) o objemu 10 – 30 Ltr., 200 Ltr. sudů, IBC-kontejnerů 1000 Ltr.

K pneumatickým míchadlům dodáváme jako součást sestavy i stativ. Stativ (držák) v podobě tzv. zdvihací stanice je zdvihatelný buď:

•    mechanicky (levnější varianta)
•    pneumaticky (dražší sofistikovanější varianta bez fyzické námahy)

Dalším rozdělením je dle viskozity míchané kapaliny na:

•    pneumatická míchadla k míchání středně a nízko viskózních kapalin (nátěrových hmot s nižším a středním podílem sušiny jako jsou transparentní laky, lazury, barvy s viskozitou do 30 s / DIN 4 mm)
•    pneumatická míchadla k míchání vysoce viskózních kapalin (nátěrových hmot s vysokým podílem sušiny nebo s obsahem železité slídy, lepidel)

Kontakt:

BERNI spol. s r.o.
Cacovická 39
CZ-614 00 BRNO
Sklad a kancelář:
U Svitavy 2
CZ-618 00 BRNO
mobil: 00420 603 15 69 22
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.berni.cz

 

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!