neděle 23. září 2018 19:37
Registrace    

Inzerce

Velké množství prachu a třísky – vznikající například při broušení tmelu na sádrokartonu nebo při práci s horní frézkou – zanáší hlavní filtr mobilního vysavače a snižují sací sílu. Nový předřazený odlučovač CT se ukazuje jako ideální řešení, protože filtruje a zachycuje až 95 procent prachu, než se dostane do mobilního vysavače. Tím se zmenší zatížení hlavního filtru a je zaručena konstantně vysoká sací síla pro delší životnost mobilního vysavače.

Inzerce

Maďarský podnik Greenteam ve spolupráci se sesterskou firmou Nypan modernizoval svůj sklad s cílem vytvořit více místa pro uskladnění bohaté nabídky zboží pomocí zařízení od společnosti OHRA, které je vybaveno konzolovými regály namontovanými na pojízdném podvozku.

Reaktivní moření dřeva je proces, při kterém se na povrch (či do hloubky) dřeva aplikují chemické látky, které reagují s jeho složkami. Moření má za cíl změnit a sjednotit barvu dřeva při zachování či zvýraznění jeho přirozené struktury a kresby. Další přidanou hodnotou moření může být zvýšení UV stability dřeva.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!