neděle 29. březen 2020 19:20
Registrace    

Inzerce

Společnost MAFELL představila začátkem letošního roku horkou novinku pro tesaře a výrobce dřevostaveb a dřevěných rámových konstrukcí – univerzální všestrannou drážkovací frézku NFU 50. Je vhodná pro různé způsoby frézování zejména v oblasti dřevostaveb, dřevěných rámových konstrukcí, krovů atd.

Materiálové a technologické novinky z nabídky firem BRAZ Technologie s.r.o., LEITZ-nástroje s.r.o., Dřevomateriál s.r.o., Hafele Czech & Slovakia s.r.o., Sherwin-Williams, INTEA SERVICE s.r.o., Adler-Werk Lackfabrik a Ostermann Česko spol. s r.o.

V oblasti povrchových úprav čelních nábytkových ploch stále větší podíl získává provedení v hlubokém matu. Významnou roli v tomto trendu hrají nové technologie a materiály, poskytující dokončeným plochám vysokou odolnost nejen proti zanechávání otisků prstů (tzv. anti-finger print), ale také proti poškrábání nebo „vyleštění“. Stále sledovanější je rovněž energetická účinnost. Výrobci aplikačních technologií spolu s dodavateli nátěrových hmot vyvíjí nové technologické postupy pro specifické aplikace dle individuálních požadavků zákazníků. Další zajímavosti, představené na loňských mezinárodních veletrzích, přibližujeme ve druhé části našeho příspěvku.

 

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!