pondělí 19. březen 2018 21:06
Registrace    

Inzerce

Představovat značku Pfleiderer je dnes zbytečné. Nutné je si připomenout, že společnost byla založena v roce 1894 panem Gustavem Adolfem Pfleidererem. Tak jako každá jiná firma, má společnost Pfleiderer několik milníků, za zmínku stojí rok 2013 a rok 2017, změnou rozložení struktury společnosti, představení nové kolekce a začlenění výrobních a organizačních složek pod jednu značku Pfleiderer. Těmito zásadními změnami došlo k rozšíření portfolia výrobních produktů v dekorové řadě, tak i použitých nosných materiálů pro standardní – nenáročné prostředí, až po materiály určené pro specifické prostředí se sníženou odolností hoření skupiny B1, nebo prostředí se zvýšenou vlhkostí, či materiály s možnou zátěží pro stavební účely jako nosné materiály.

Inzerce

Mnoho různých vzorníků, které jsou těžké, neskladné, každý v jiném provedení nebo vytvořený se zaměřením na jinou cílovou skupinu uživatelů, to je každodenní realita, se kterou se setkávají designéři i architekti. Rozhodli jsme se vybočit z davu konkurence a nabídnou svým zákazníkům něco speciálního, co nikdo jiný před námi ještě nevytvořil. Pečlivě jsme vybrali vlastní unikátní kolekci plošného materiálu a společně s kováním jsme ji zakomponovali do uceleného, logicky členěného kompaktního balení – do kufříku, který si můžete snadno vzít s sebou přímo ke klientovi.

Rok 2017 je významným mezníkem v šestnáctileté historii firmy Dřevomateriál s.r.o. Na změny v letošním roce vynaložili zaměstnanci firmy velké úsilí i v předchozích dvou letech. Důležitým byl rok 2015, kdy začal obchodní vztah s běloruskou firmou TUE „Ivatsevichdrev Pro“ vystupující na trhu pod obchodní značkou Byspan.

Stiahnuť celý článok z DM 10/2017 v pdf formáte »

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!