neděle 29. březen 2020 20:14
Registrace    

Odborné opravy škrábanců a povrchových poškození

Inzerce

Pokud jde o odborné opravy škrábanců nebo poškozených povrchů nábytku, lidé se velice často obracejí na truhláře či stolaře. Z tohoto důvodu má firma Ostermann ve svém sortimentu více než 350 různých výrobků na opravu povrchů k odbornému obnovení dokonalého vzhledu nábytku.

Díky lakovým popisovačům na hrany, tvrdým a měkkým voskům, ale i speciál­ním produktům a příslušenství nabízí firma Ostermann truhlářům/stolařům více než 400 různých výrobků určených na opravy povrchů. Pokud například hledáte vhodné vosky a lakové popisovače k barvám či dekorům některého výrobce desek, najdete je rychle a jednoduše online. Do vyhledávacího pole na úvodní straně e-shopu www.ostermann.eu jen stačí zadat dekor desky a hned se rozbalí všechny vhodné výrobky – tedy i lakové popisovače na hrany a tvrdé a měkké vosky.

Bohaté příslušenství

Ať už špachtle nebo elektrické tavičky, na individuální opravy poškozených míst máme široký výběr příslušenství a speciálních produktů. Završením našeho sortimentu je pak retušovací lak.

Objednat – zabalit – odeslat

Všechny objednávky na zboží skladem došlé do 16 hodin odesílá firma Ostermann ještě ten samý den. Tím je zaručeno, že práce v dílně mohou zase rychle pokračovat dál a zákazníci nemusí zbytečně dlouho čekat na opravu poškozeného povrchu.

Výrobky na opravu povrchů najdete po zadání „oprava povrchů“ na webu firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Kontakt:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 - Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.ostermann.eu

 

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!