neděle 22. září 2019 14:31
Registrace    

Inzerce

Firma Ostermann, specialista na hrany, vede široký sortiment výrobků pro strojní a ruční čištění materiálů. Početní truhláři/stolaři ve firmě Ostermann tak mají nejen bohaté zkušenosti v oblasti hran a lepidel, ale i mimořádně výjimečné znalosti v otázce „čističů“, o něž se rádi podělí se svými kolegy v praxi.

Inzerce

Zasílání vzorků od specialisty na hrany firmy Ostermann je dlouho­letou a velice důležitou službou pro zákazníky. Neboť vzorky výrobků pomáhají s akvizicí nových zákazníků, jsou vodítkem pro rozhovory se zákazníky a dávají zpracovatelům jistotu, že všechno perfektně ladí.

Lamináty určené pro povrchové úpravy dřeva a materiálů na bázi dřeva jsou tvořeny několika vrstvami papíru prosycených reaktoplastickou pryskyřicí, které jsou lisováním za zvýšené teploty slepeny k sobě. Textura a struktura povrchové vrstvy těchto laminátů může věrně imitovat téměř jakýkoliv materiál, nejčastěji dřevo, kámen, textil nebo dlaždičky, výjimkou ale není ani napodobení koženého nebo kovového či zrcadlového povrchu. Výhodou laminátů je odolnost vůči oděru, snadná omyvatelnost a odolnost proti vyšším teplotám i mrazu.

 

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!