neděle 23. září 2018 19:43
Registrace    

Pokud při navrhování židlí uvažujeme pouze v rovině funkčnosti, s největší pravděpodobností sice docílíme vysokého komfortu sezení, ale jak známo, riskujeme to, že potencionální zákazník kolem našeho produktu projde bez povšimnutí. Je tedy zřejmé, že pro úspěšný prodej výrobku není důležitá pouze funkce, v případě židlí komfort sezení, ale taktéž zajímavý a neotřelý vzhled (nebo originálně pojatý způsob propagace), který na první pohled upoutá zákazníkovu pozornost a vyzve ho k usednutí. Pozornost výrobců u takových produktů pak poutá i jejich konstrukce.

Řešení interiérů malých bytů je aktuálním tématem pro bytové architekty a s ohledem na současný „megatrend“ urbanizace, směřující právě k malometrážním městským bytům, se stává i zajímavým byznysem. Svědčí o tom mj. i rostoucí nabídka a vývoj nových výrobků v kategorii rozkládacího, sklápěcího, výsuvného aj. nábytku. Svými nápady k tomu často přispívají i výrobci nábytkového kování a komponentů, s jejichž standardním sortimentem můžeme vytvořit nevšední a zajímavá řešení. To je i případ nábytkové kolekce Homework italské společnosti Terraneo.

Společnost Serafin Campestrini s.r.o. (SECA) vyrábí od loňského roku ve svém závodě ve východočeském Borohrádku kromě palubek také celodřevěné podlahy FEEL WOOD, které lze při patřičné dřevině a dodržení předepsaných rozměrových a teplotních parametrů aplikovat i na podlahové topení (viz DM 11/2017). V současné době už ale nejen při pokládce celoplošným lepením.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!