pátek 22. červen 2018 21:07
Registrace    

Výrobní družstvo Dřevotvar z Jablonného nad Orlicí po mnoha letech vlastní designové tvorby vyzkoušelo spolupráci s externím návrhářem. Po odchodu dlouholetého firemního architekta Jana Sedláčka družstvo v loňském roce přizvalo ke spolupráci Ing. arch. Hynka Maňáka, Ph.D. z brněnského designérského studia MANIAC INTERIER. Výsledkem spolupráce je kolekce dětského „rostoucího“ nábytku GROWER, která měla svoji světovou premiéru na konci loňského roku na veletrhu Meubelbeurs v Bruselu a následně na letošním mezinárodním veletrhu nábytku a interiérů imm cologne v Kolíně nad Rýnem.

Jednou z možností riešenia minimalistických interiérov je multifunkčná komoda CreateSpace. Slovenskí architekti Peter Fritsch a Silvia Mládenková navrhli a vyrobili túto unikátnu komodu, ktorá prináša „revolúciu“ v nábytku.

Rodinná truhlářská firma FINATZER FURNITURE z Jižního Tyrolska (Itálie) se specializuje na netypický sortiment. Vyrábí nábytek, jehož konstrukce je složena z žeber bez lepení, šroubování či jiných fixačních prvků. Na kolínském veletrhu imm cologne letos v lednu nám ho detailně představil majitel firmy Theo Finatzer.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!