pátek 23. srpen 2019 20:18
Registrace    

Školicí workshopy LIGNA v pavilonu před halou 11

Od 27. do 31. 5. 2019 bude pavilon P11 při hale 11 na hannoverském výstavišti opět dějištěm tréninkové činnosti. LIGNA opět nabízí praktická školení pro uživatele zařízení z řad truhlářů, tesařů a montážních specialistů. Motto mluví za vše: „Ukazujeme, děláme, víme“.

Workshopy LIGNA, které se konají každý den a probíhají po dobu přibližně 90 minut, pokrývají celou řadu tematických oblastí práce se dřevem. Jsou výbornou příležitostí pro účastníky vyzkoušet si nové produkty vybraných vystavovatelů. Workshopy se zaměří na elektrické nářadí, montážní pomůcky a lepidla pro dřevozpracující dílny a budou zahrnovat i prezentace o efektivním využívání sociálních médií a sítí.

I když zúčastnění vystavovatelé mají demonstrační prostory na svých vlastních výstavních stáncích, exponáty i personál jsou tam příliš zaneprázdněné a hektické podmínky neumožňují hloubkovou prezentaci všech výhod nabízených nových produktů a systémů. Pavilon P11 naproti tomu nabídne klidnou oázu daleko od davů. Workshopy začínají výukou ve stylu učebny, kde účastníci sedí u stolů ve stylu kaváren a dělají si poznámky, zatímco odborní mluvčí a školitelé sdělují detailnější technické body za použití moderních prezentačních systémů. Vyzbrojeni těmito novými znalostmi si pak účastníci vyhrnou rukávy, vezmou nějaké nářadí a začnou pracovat na předem připravených kusech.

Workshopy budou vedeny v němčině a pro všechny účastníky jsou bezplatné. Časový rozpis jednotlivých akcí najdete v kalendáři.

Získejte VOLNOU VSTUPENKU na veletrh LIGNA 2019!

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!