neděle 24. březen 2019 3:24
Registrace    

Ve čtvrtek 21. 3. 2019 v zahajovací den 10. ročníku veletrhu FOR INTERIOR – jaro na výstavišti PVA EXPO v Praze – Letňanech byly za přítomnosti médií zveřejněny výsledky prestižního ocenění NÁBYTEK ROKU 2019, vyhlášeného Asociací českých nábytkářů (AČN) pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, Czech Trade, Design Cabinet CZ a Unie profesionálních designérů ČR.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR eskalovala velkou diskusi spojenou s přípravou opatření pro malé podnikatele. V současné době probíhají intenzivní jednání jak s Ministerstvem průmyslu a obchodu, tak s Ministerstvem financí a rovněž se zástupci Hospodářské komory ČR. AMSP připravuje revoluční změny směřující ke snížení administrativy. O co konkrétně se jedná?

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vyzýva zamestnávateľov, že môžu do 31. marca 2019 podávať žiadosti o vstup do schémy pomoci na podporu duálneho vzdelávania. Vykonávateľom riadenia podpory je Štátny inštitút duálneho vzdelávania aby sumarizoval žiadosti o poskytnutie príspevku na zabezpečenie praktického vyučovania v systéme duálneho vzdelávania.

Ve středu 20. 3. 2019 byly na slavnostním večeru ve Stavovském divadle v Praze již potřinácté předány výroční ceny Akademie designu České republiky Ceny Czech Grand Design 2018. Designérkou roku se stala Lucie Koldová.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!