čtvrtek 18. leden 2018 18:39
Registrace    

Krajina, ktorá je štvrtou najzalesnenejšou v Európe. Tak hovorí štatistika o Slovenskej republike a pri každej príležitosti túto skutočnosť zdôrazňuje aj Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky (ZSD SR). Rovnako aj fakt, že všetky ukazovatele a štatistiky relevantných štátnych i neštátnych subjektov tvrdia, že dreva na Slovensku dorastá viac, než koľko ho vyťažíme a teda, že dreva – ako strategickej suroviny – je pre všetky spracovateľské subjekty na Slovensku dostatok.

V Dolním Adršpachu na Náchodsku se v sobotu 20. ledna 2018 uskuteční jubilejní 10. ročník mezinárodní soutěže DŘEVORUBEC ROKU ADRŠPACH 2018, spojený s 19. ročníkem Dřevorubeckého sezení. Akce bude již tradičně přístupná nejen profesionálním a amatérským dřevorubcům, ale také dřevosochařům a všem obdivovatelům práce s motorovou pilou.

Inzerce

Srdečně Vás zveme k návštěvě jubilejního 20. ročníku největšího středoevropského veletrhu pro stavbu a renovace střech STŘECHY PRAHA a dalších souběžných akcí. KDY: 8. – 10. 2. 2018, denně 10–18 h (v sobotu do 17h). KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9. Zlevněná vstupenka ZDE.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!