čtvrtek 5. prosinec 2019 22:50
Registrace    

Špecializovaným stavebným veľtrhom DREVODOMY – PASÍV a STRECHY – IZOLÁCIE reaguje výstavisko Expo Center Trenčín spolu so svojimi odbornými partnermi na pozitívny vývoj v stavebníctve na Slovensku a osobitne na významný nárast výstavby rodinných domov a využitia dreva v stavebníctve.

Na svojom pravidelnom každoročnom bilančnom stretnutí, ktoré sa v tomto roku konalo 29. novembra vo Vysokých Tatrách, tradične na Štrbskom Plese, delegáti zhodnotili rozsiahlu činnosť zväzu, schválili rozpočet a zvolili nové predstavenstvo a dozornú radu. Novozvolené predstavenstvo na svojom prvom zasadnutí bezprostredne po skončení valného zhromaždenia zvolilo nového prezidenta ZSD SR. Stal sa ním Ing. Karol Vinš, ktorého do funkcie nominovala Drevárska sekcia ZSD SR. Predsedom dozornej rady sa stal Ing. Igor Patráš, ktorý po 14 rokoch vykonávania prezidentskej funkcie nekandidoval na post prezidenta.

Ve dnech 18. až 21. 3. 2020 se v Norimberku sejdou odborníci na dřevo a okna z celého světa na dvojici výstav HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE. 17 hal kompletně rezervovaného výstavního centra opět představí nejnovější trendy v dřevozpracujícím průmyslu a v segmentu oken, dveří a fasád.

Perfektně zvládnutá organizace, výborně připravený, bohatý a kvalitní program a relativně vysoká účast. Tak lze ve stručnosti shrnout hodnocení letošního prvního ročníku odborné dvoudenní konference FORUM DŘEVOSTAVBY 2019, která se uskutečnila ve dnech 28. a 29. 11. 2019 v příjemném prostřední kongresového centra Jezerka, Seč.

 

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!